נעים להכיר

אני נעמי גרשברג, פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, התמחיתי בייעוץ לבחירת מקצוע בחו"ל ובארץ, וצברתי ניסיון רב בייעוץ תעסוקתי עם אוכלוסיות וגילאים שונים, בשלל מצבי חיים ואל מול מגוון אתגרים המשפיעים על הבחירות התעסוקתיות.

הרבה פעמים, העדפות שמתפתחות בגיל צעיר, נותנות רמז לתחום בו נעסוק בעתיד. אצלי למשל כבר מגיל צעיר הסתקרנתי מאנשים ומסיפורי החיים שלהם, ומאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לסייע לאנשים ואף פיתחתי כלים כדי לעזור לילדים המתקשים בכיתה. בתיכון למדתי במגמת חינוך, עסקתי בהנחיית קבוצות בחינוך הבלתי פורמאלי ובהמשך למדתי לתואר ראשון ושני בייעוץ לבחירת מקצוע. עליתי לארץ לפני 26 שנה ומאז ועד היום אני מתעסקת בליווי, הדרכה וייעוץ של אנשים בהשתלבותם בעולם העבודה.

היום אני יודעת להגיד שהמודעות שלי לתכונות, להעדפות ולתשוקות האלו, הנחתה אותי לאורך החיים לבחירות שאפשרו לי להרגיש משמעותית, למצוא עניין, להתקדם, להצליח וליהנות.
וזהו בדיוק הערך שייעוץ הקריירה יכול לתת גם לך.

מה אני מציעה לך?

תהליך מעמיק עם שורה תחתונה – עריכת היכרות מקיפה עם עצמך ועולם העבודה, ליווי בקבלת החלטות מעשיות, ותכנון של יישום הבחירות שלך, לאורך שלבי הקריירה.

גיבוש של הזהות התעסוקתית בשלבים השונים של התפתחות הקריירה – לצד מיפוי של המיומנויות הדרושות להשתלבות מוצלחת ומספקת שלך בעולם העבודה.

המלצות לפעולה ומגוון פתרונות אפשריים לשלבי הקריירה העתידיים - בנאמנות למאפיינים האישיים שלך ולמציאות התעסוקתית המשתנה, ולעיתים גם הבלתי צפויה.

יש לכם שאלות? רוצים להתחיל? דברו איתי

השאירו פרטים בטופס ואצור אתכם קשר בהקדם

ניסיון מקצועי

כיום

  • בעלת קליניקה עצמאית לייעוץ תעסוקתי לאוכלוסיות שונות
  • מדריכה בכירה בתחום של שיקום בבריאות הנפש בעמותת "אנוש"

תפקידים קודמים

  • יועצת לבחירת מקצוע במכונים להכוונה מקצועית – " לכל אדם יש שביל ", פילת, מכון הדסה
  • פסיכולוגית תעסוקתית ב" מרכז הכוונה לעולים ותושבים חוזרים" של משרד הקליטה
  • רכזת צוות תעסוקה נתמכת (ליווי מתמודדי נפש העובדים בשוק החופש ב"מכון סאמיט")
  • מדריכת ריקודי עם ומנטורית למדריכי ריקודי עם התמקצעות להנגשת ההוראה על פי גילאים

לימודים והשכלה

פסיכולוגית תעסוקתית מומחית עם התמחות בייעוץ לבחירת מקצוע- משרד הבריאות בישראל

קורסים מקצועיים: גישות וכלים בעבודה ייעוצית, קורסי הסמכה להדרכה מקצועית בשיקום בבריאות הנפש, קורס מיניות בריאה ופוגענית ועבודה עם נפגעי תקיפה מינית, מניעת התמכרויות ועוד.

בעלת תואר ראשון ושני בפסיכו-פדגוגיה עם התמחות בייעוץ לבחירת מקצוע