המלצות

ידעתי שאני תקוע, התקבלתי לתפקידים בכירים ולא הצלחתי להחזיק מעמד. לעיניי אחרים התקדמתי אך לא הבנתי מה שצריך לעשות כדי להיות מנהל טוב. זה הצריך עבודה קשה ונכונות לחשיפה עצמית, בפועל זו הייתה הפעם הראשונה שניתחתי את דרישות התפקיד ביחס אליי, גיבשתי חזון ועשיתי למידה מסודרת כדי לגדול ולהביא לצמיחה של הפרויקטים ושל העובדים. המטאפורות בהן השתמשת מלוות אותי במחשבה כל פעם שאני עושה שוב חשיבה על ההובלה שלי.

נ.ב. 39

לבחור קריירה בהתבסס על מה שאתה יודע, התשוקה והמניעים להגשים חלום. הייעוץ שימש מרחב לגלות מי אני ומי אני רוצה להיות.

ע.ק. 22

פניתי לייעוץ כדי לקבל פתרונות, בתהליך הרווחתי גם תובנות!!!

א.נ. 35

תמיד היה בי רצון ללמוד משהו, אבל אני מתמודד עם קשיים רבים וחשתי שהאפשרויות מצומצמות. הייתי זקוק לכנות ולמשוב אובייקטיבי לגבי הסיכוי שלי ללמוד ולעבוד בעבודה תחרותית בשוק העבודה. עזרת לי לבנות תכנית בשלבים, לנסות לחזות מה עלול להשתבש ולתכנן אסטרטגיות להתמודדות יעילה עם מה שעלול להשתבש.

ג.ה. 19

הייעוץ סייע לי להגדיר תחומי עניין, במה אני טובה אך בעיקר לזהות מה השליחות בחיים שלי. ההבנה שלי התבהרה, נפרדתי מאלטרנטיבות לא רלוונטיות שהיו פחות מתאימות למכלול האפיונים שמתארים אותי. זה בהחלט היה זמן להתבוננות פנימית, לקבוע יעדים לטווח הקצר והארוך, אך לא רק במישור המקצועי. אני מרגישה שביססתי התפתחות אינטגרלית.

מ.א. 29

נהניתי מאוד מהמפגש איתך, מהרוך והסובלנות. הייתי כל כך מבולבלת והצלחנו לעשות סדר רוב הזמן. התקדמנו צעד צעד והתמלאתי תקווה. הכי חשוב היה שנתת לי טיפים קונקרטיים כדי לחקור את האופציות.